Skąd mogę wiedzieć, kto do mnie dzwoni?

Kto do mnie dzwonił? Pierwsze pytanie, które przychodzi nam do głowy, gdy otrzymujemy telefon od prywatnego, zablokowanego lub nie dzwoniącego numeru telefonu. Podczas gdy my często uciekamy się do sprawdzania połączenia, CallApp oferuje kilka sposobów radzenia sobie z tą irytującą tajemnicą - kto do mnie dzwoni?

Dlaczego ważne jest, aby wiedzieć "Kto mnie wezwał"?

Nieznane rozmowy mogą stanowić dla ciebie irytację, a czasem zagrożenie z wielu powodów:

1) Oszust może próbować ukraść nie tylko twoje pieniądze, ale i twoją tożsamość. W ostatnich latach liczba oszustw drastycznie wzrosła, a brak wiedzy o tym, kto jest na drugiej linii, zwiększa Twoje szanse na to, że padniesz ofiarą oszusta.

2) Może to być żartowniś niepotrzebnie przerywający dzień i powodujący frustrację oraz stratę czasu.

3) Molestowanie telefoniczne jest poważną sprawą, niezależnie od tego, czy jest to niezadowolony współpracownik, czy były chłopak, nie wiedząc, kto do ciebie dzwoni, jest pierwszym krokiem do stania się ofiarą molestowania telefonicznego.

Podczas gdy w przeszłości, dzięki aplikacji CallApp, wiodącej aplikacji CallApp i Call Blocker, nie było możliwe ustalenie, kto był na drugiej linii, jeśli numer nie był już zapisany w kontaktach, to już tak nie jest.

Jak używać identyfikatora rozmówcy, aby dowiedzieć się, kto dzwonił

Aby funkcja Caller ID działała podczas odbierania połączenia, należy najpierw pobrać bezpłatną aplikację CallApp i dysponować połączeniem 3G, 4G lub Wi-Fi dla funkcji Caller ID w celu utworzenia odnośnika w naszej usłudze CallApp.

Następnie nasz identyfikator dzwoniącego dopasowuje numer telefonu do kontaktu w naszej bazie danych ponad 3 miliardów numerów identyfikujących, kto jest na linii - wyciągając pytanie "kto dzwoni do mnie" ze swojego słownictwa.

Jak wykonać wyszukiwanie wsteczne numeru

Kolejnym prostym rozwiązaniem oferowanym przez CallApp jest nasza funkcja Odwrotnego Wyszukiwania Numerów, dostępna nawet dla tych, którzy jeszcze nie pobrali aplikacji CallApp. Po odebraniu połączenia telefonicznego z numeru, którego nie rozpoznajesz, zamiast zastanawiać się, kto do mnie dzwonił, wpisz numer w naszym pasku wyszukiwania numerów, który natychmiast ujawni nazwę kryjącą się za tajemniczym numerem.

Następny krok - blokada połączeń CallApp'a

Po uzyskaniu odpowiedzi na pytanie, kto do Ciebie dzwonił, CallApp oferuje naszym użytkownikom kolejny krok. Tajemnicze połączenie może być ofertą biznesową, na którą czekałeś, lub może to być numer telefonu, który chcesz zablokować w swoim życiu. CallApp daje Ci możliwość nie tylko zidentyfikowania osoby dzwoniącej, ale także uniemożliwienia niepożądanym rozmówcom ponownego skontaktowania się z Tobą za pomocą CallApp CallApp Call Blocker.

Dlaczego wiedza o tym, kto dzwoni, jest nieoceniona?
Jeśli kiedykolwiek byłeś/aś celem zablokowanych połączeń, nękania, oszustw, a nawet musiałeś/aś cierpieć z powodu irytacji, że nie wiedziałeś/aś kto dzwoni, CallApp jest narzędziem, którego potrzebujesz, aby zapewnić sobie jasność, spokój ducha i podjąć działania, nie wspominając już o tym, że nigdy więcej nie będziesz musiał/a zastanawiać się "kto do mnie dzwoni".

Zobacz kto co Ciebie dzwonił: 731404254

Komentarze (0)

O serwisie

Crd24.pl czyli Twoje źródło informacji

Nowinki ze świata technologii i biznesu

Najwyższa jakość artykułów  na wyciągnięcie ręki

Kontakt

konsument@crd24.pl

Galeria