Federacja FAME MMA zawalczy w Polsce! "Pan Pawowski" zmieni barwy

Polska scena mieszanych sztuk walki rozwija się w zawrotnym tempie. Do niedawna jedynym stowarzyszeniem na naszym podwórku było KSW, ale w ostatnim czasie powstało wiele innych. Od pewnego czasu do tego grona dołączają stowarzyszenia, które organizują tzw. freak fights, czyli walki celebrytów. Pionierem tego typu pojedynków była założona w 2018 roku organizacja FAME MMA, która ma na swoim koncie już dziewięć gal. Teraz okazuje się, że jego konkurencja pojawi się na rynku jeszcze w tym roku.

Malik Montana zapowiada założenie stowarzyszenia HIGH League. Co mówią właściciele FAME MMA

Tuż przed ostatnią galą FAME MMA 9 na Instagramie rapera Malika Montany pojawiło się zdjęcie, które mogło wskazywać na powstanie nowego stowarzyszenia mieszanych sztuk walki o nazwie Hype. Pojawił się jednak niespodziewany problem, gdy odkryto, że organizacja FAME wcześniej rozpoczęła projekt pod tą samą nazwą. Jeden z szefów najpopularniejszego stowarzyszenia freak-figt w Polsce, Wojciech Gola, nie ukrywał irytacji taką informacją na dzień przed swoją galą. - Generalnie nie jestem typem osoby, która psuje relacje biznesowe, ale niestety łatwo na tym ucierpieć. Mam nadzieję, że nie, ale zaczyna się... Żyjemy w zgodzie z innymi stowarzyszeniami, gdzieś się umawialiśmy i tu powinna się zacząć promocja w dniu naszej konferencji i dzień przed galą 5 marca. Strona internetowa tam wisiała. To są takie kawałki ... - komentowała potem Gola.

Malik Montana kilka dni później musiał zmienić nazwę swojego stowarzyszenia i postanowił dołączyć do Ligi HIGH. Raper wykorzystał również konflikt, w jaki władze FAME MMA popadły z jedną z twarzy stowarzyszenia "Pan Pawłowski", która wystąpiła w klipie dla Ligi HIGH. Pawłowski jest stand-uperem i konferansjerem, a podczas gal FAME MMA zapowiadał zawodników w ringu. Nie jest to jednak jedyna osoba, która przeszła do nowo powstałej organizacji. We wtorek pojawiła się informacja, że pierwszym zawodnikiem HIGH League będzie "Lil Masti", który wcześniej walczył na galach FAME.

Raper podzielił się ostatnio na mediach społecznościowych tym, jak doszło do powstania organizacji. - Pomysł wziął się z tego, że otrzymywałem propozycje walk. Te propozycje były za pieniądze, co według mnie jest zwykłym śmieciem. Po przemyśleniu, że żadnego z tych stowarzyszeń nie stać na to, pomyślałem, że założę własne - powiedział raper. - Moje stowarzyszenie pod względem estetyki wizualnej i wydźwięku nie jest związane z żadną wschodnioeuropejską patologią. Przede wszystkim chcę, żeby to wszystko się trzymało kupy. Żeby was bawiło na trochę innym poziomie i żeby wszystko było w tej estetyce, w której mnie znacie - powiedział Malik, zachęcając do śledzenia konta na Instagramie swojego stowarzyszenia.

Sprawdź także: Esmeralda Godlewska upokarza siostrę!

Komentarze (0)

O serwisie

Crd24.pl czyli Twoje źródło informacji

Nowinki ze świata technologii i biznesu

Najwyższa jakość artykułów  na wyciągnięcie ręki

Kontakt

konsument@crd24.pl

Galeria