Przedsiębiorco, weź udział w Programie Polska Bezgotówkowa i odbierz darmowe terminale płatnicze!

Słyszałeś już o Programie Polska Bezgotówkowa? Dowiedz się więcej na jego temat, poznaj szczegóły dotyczące kwalifikacji i otrzymaj darmowy terminal płatniczy.

Rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce
Płatności bezgotówkowe stają się coraz bardziej popularne wśród Polaków. Według najnowszych badań (badanie eService), aż 60% respondentów jako preferowaną metodę płatności podaje właśnie transakcje bezgotówkowe. Swój wybór argumentują przede wszystkim innowacyjnością, szybkością oraz wygodą związaną z dokonywaniem transakcji. Sam widzisz, że rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce trwa w najlepsze. Co ogranicza tę rewolucję? Brak terminali płatniczych w wielu punktach handlowo-usługowych (szczególnie w mniejszych miejscowościach). Właściciele punktów bez dostępu do terminali płatniczych często obawiają się kosztów związanych z zakupem sprzętu oraz abonamentem za świadczenie usługi. Program Polska Bezgotówkowa to odpowiedź na potrzeby rynku – czym dokładnie jest?

Program Polska Bezgotówkowa 

Za Program Polska Bezgotówkowa odpowiedzialna jest Fundacja Polska Bezgotówkowa, która powstała dzięki wspólnej inicjatywie sektora publicznego (Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii), Związku Banków Polskich, agentów rozliczeniowych oraz wydawców kart. To program, który odpowiada na potrzeby zarówno przedsiębiorców, jak i klientów.  Jego celem jest promocja oraz rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce. Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie umożliwiali swoim klientom dokonywania płatności bezgotówkowych z różnych powodów. Mają oni teraz szansę na darmowe terminale płatnicze (2 modele do wyboru – terminal standardowy oraz terminal Smart D220) oraz uregulowanie abonamentu za świadczenie usługi (płatności bezgotówkowe). Na co dokładnie możesz liczyć (w jaki sposób może wesprzeć Cię Fundacja Polska Bezgotówkowa):
- otrzymujesz nawet 3 darmowe terminale płatnicze
- masz dostęp do wsparcia technicznego
- przez 12 miesięcy 0% prowizji od transakcji Mastercard oraz Visa
- 0% prowizji od transakcji (płatności BLIK, Diners Club, UPI, JCB)

Darmowe terminale płatnicze (w 4 prostych krokach)
Wzięcie udziału w Programie Polska Bezgotówkowa jest naprawdę proste – wystarczą cztery kroki:
- pierwszym krokiem jest wybór terminala płatniczego dostosowanego do Twojego biznesu
- drugim krokiem jest wypełnienie wniosku
- trzecim krokiem jest weryfikacja wniosku przez Fundację Polska Bezgotówkowa
- ostatni krok to dostawa 
Szukasz szczegółów dotyczących Programu Polska Bezgotówkowa? Wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/ i otrzymaj darmowe terminale płatnicze. Do dzieła!

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

O serwisie

Crd24.pl czyli Twoje źródło informacji

Nowinki ze świata technologii i biznesu

Najwyższa jakość artykułów  na wyciągnięcie ręki

Kontakt

konsument@crd24.pl

Galeria