Automatyczne sterowanie dystrybucją mediów - po co i dlaczego?

Czym jest automatyczne sterowanie dystrybucją mediów? Umożliwia to zintegrowanie pilotów z każdego osobnego urządzenia, tak aby za pomocą jednego interfejsu sterować każdym z nich. Takie właśnie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ dzięki niemu unikniesz nieporozumień w związku ze znalezieniem odpowiedniego pilota oraz kwestii jego zgubienia. Podane rozwiązanie to przede wszystkim przedstawienie każdemu domownikowi najnowszych technologii i rozwiązań elektronicznych oraz pozwala to na relaks i koncentrację na tym, czego akurat potrzebujesz. Koniec z czasochłonnym przeszukiwaniem opcji danego pilota, tylko po to, aby znaleźć tę jedną interesującą nas funkcję, teraz to wszystko staje się znacznie szybsze oraz łatwiejsze. O taką właśnie wygodę postara się dla was Nautilus.

Nautilus - nasze usługi

Pojęcie “zintegrowane urządzenie” oznacza, że za pomocą jednego sterownika możemy skonfigurować dowolne urządzenia z takich dziedzin jak audio-video i kina domowego, hi-fi / high-end stereo i multiroom, automatyki domowej i oświetlenia czy systemów ogrzewania i chłodzenia. Sterowniki uniwersalne bądź modułowe pozwalają na tworzenie zaawansowanych komend w twoim domu, miejscu pracy bądź w miejscu publicznym. Dodatkową zaletą jest również energooszczędność takich urządzeń. Oto przykłady pozostałych usług, w których możemy zaproponować takie rozwiązanie:

●        Inteligentny dom - do takiego systemu kontroli można podłączyć praktycznie każde urządzenie dostępne w Twoim domu. Możemy je zaprogramować w dowolny sposób, w zależności od tego, co akurat jest dla nas niezbędne, chociażby wstawienie prania, gdy jesteśmy na długim wyjeździe. Automatyka umożliwia dostęp do każdego urządzenia, a w przypadku awarii zostaniesz o tym natychmiast poinformowany.

●        Multiroom - dystrybucja dźwięku i obrazu do wielu pomieszczeń jednocześnie. Zazwyczaj jest to od 2-4 stref, jednak w niektórych systemach może to być liczba praktycznie nieograniczona. Jeśli chodzi o dźwięk, to zazwyczaj głośniki są zabudowane w ścianach lub suficie, co sprawia ich całkowitą niewidoczność. Jedynym narzędziem w takich przestrzeniach, prócz głośników, będzie też klawiatura, przez którą będziesz mógł się zająć obsługą pokoju.

●        Systemy oświetlenia - Bardzo często wybiera się te najprostsze rozwiązania, jednak zupełnie nie docenia się tego, że w naszym zwyczaju jest przebywanie w pokojach oświetlonych, przez większość dnia. Dlatego też prawidłowe oświetlenie pomieszczenia jest tu niezbędne. Wykorzystanie zaawansowanych systemów sterowania oświetleniem pozwala na zastosowanie co najmniej kilku obwodów świetlnych. Takie właśnie systemy są bardzo często spotykane nie tylko w eleganckich hotelach, ale również w domach i mniejszych pomieszczeniach.

Nautilus - u nas najlepsze automatyczne sterowanie dystrybucją mediów

Na naszej stronie znajdziesz dokładny opis każdego z wyżej wymienionych systemów sterowania dystrybucją mediów. Prócz nich znajdziesz również zastosowanie do takich kategorii jak kino domowe, nagłośnienie, pomiary akustyczne czy wsparcie serwisowe. Wszystko, co jest potrzebne do tego, aby zorganizować sobie swoją własną przestrzeń. W razie jakichkolwiek pytań znajdź nas w Krakowie na ulicy Malborskiej 24 bądź w Warszawie na ulicy Kolejowej 45/U4.

Komentarze (0)

O serwisie

Crd24.pl czyli Twoje źródło informacji

Nowinki ze świata technologii i biznesu

Najwyższa jakość artykułów  na wyciągnięcie ręki

Kontakt

konsument@crd24.pl

Galeria