Impreza integracyjna na statku, czyli pomysłowe zabawy dla firm

Impreza integracyjna to w dzisiejszych czasach standard w wielu firmach, które zatrudniają co najmniej kilkadziesiąt osób. Tego rodzaju eventy są bowiem doskonałą okazją do bliższego poznania się pracowników, nie tylko na stopie zawodowej. Jednak zaplanowanie takiego przedsięwzięcia wymaga niemałego wysiłku. Dobre pomysły to podstawa do tego, aby zorganizować niezapomniany event dla swoich podwładnych, którzy będą mieli okazję bliżej się poznać i kreatywnie spędzić czas. Jedną z niebanalnych form wyjazdu integracyjnego jest rejs promem, który można połączyć z zabawą na lądzie. Moc wrażeń i niezapomniane wspomnienia gwarantowane!

Impreza integracyjna na morzu i lądzie

Rejs promem w połączeniu z imprezą integracyjną daje wiele możliwości organizatorom firmowych eventów, ponieważ - oprócz atrakcji podczas rejsu, można także zaplanować zabawę na lądzie. Poznawanie terenu i odkrywanie jego tajemnic to ciekawa część każdego wyjazdu integracyjnego, który dzięki temu wcale nie musi kojarzyć się wyłącznie z szalonymi zabawami. W związku z tym całość może trwać od jednej doby do nawet kilku dni. W tym czasie uczestnicy imprezy integracyjnej mogą brać udział w specjalnie zorganizowanych dla nich rozrywkach, jak i czerpać z wolnych chwil w wybrany przez siebie sposób. Do dyspozycji pasażerów jest bowiem SPA, sklepy, restauracje i bary. Warto też skorzystać z okazji i podziwiać zapierające dech w piersiach widoki wprost z pokładu statku, przy dźwiękach kojącego szumu morskich fal. To doskonały moment na towarzyskie pogawędki z kolegami i koleżankami z pracy, podczas gdy wieczory warto spędzać na wspólnych, tanecznych zabawach do białego rana.

Organizacja imprez integracyjnych na promie

Każdy, kto podejmuje się organizacji imprezy integracyjnej na promie może skorzystać z oferty przygotowanej przez przewoźnika, np. takiej, jak ta zamieszczona na stronie: http://wyjazdygrupowe.pl/. Wyjazdy grupowe z reguły obejmują kilka propozycji wycieczek, które różnią się ilością osób oraz czasem trwania (od 24 godzin do nawet kilku dni). Należy wybrać jedną z opcji w zależności od przewidzianej liczby uczestników eventu, a także zadbać o formy wspólnego spędzania czasu. Warto zdecydować się na niebanalne atrakcje, które bardzo często są organizowane na statkach, m.in.: kultowy już chrzest Neptuna, nierozerwalnie związany z morskimi wycieczkami, zabawy polegające na odkrywaniu tajemnic i rozwiązywaniu zagadek, wieczór w pirackim stylu, rejs wellness albo relaks na lądzie czy wycieczki krajoznawcze po okolicy. Udział w tego typu imprezach integracyjnych to doskonała okazja do tego, aby atrakcyjnie spędzić czas, bliżej poznać się ze swoimi współpracownikami, a także mieć przyjemne wspomnienia, które będą towarzyszyć przez długie lata.

Organizacja imprez integracyjnych na promie, które trwają kilka dni to także okazja do tego, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Zakwaterowanie na statku w komfortowych kabinach oraz obecność sal konferencyjnych pozwala na zrobienie konferencji dla wszystkich uczestników firmowego eventu. Taką możliwość daje m.in. prom do Szwecji jednego z najpopularniejszych przewoźników, który organizuje przeprawy z Polski do Skandynawii. 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

O serwisie

Crd24.pl czyli Twoje źródło informacji

Nowinki ze świata technologii i biznesu

Najwyższa jakość artykułów  na wyciągnięcie ręki

Kontakt

konsument@crd24.pl

Galeria