Jak szybko i tanio wysłać przesyłkę kurierską?

Stanie na poczcie w długiej kolejce nie jest najlepszym sposobem na spędzenie czasu, co jednak zrobić, gdy trzeba nadać przesyłkę w sposób bezpieczny?

Najlepiej skorzystać z usług renomowanych firm kurierskich zrzeszonych w jednym miejscu, by świadczyć Klientom najwyższej jakości usługi w przystępnych cenach.Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów KurierNetPlus stworzył unikatową na rynku usługę stanowiącą optymalne rozwiązanie zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firmowych liczących na wysoki standard współpracy z przewoźnikiem ich korespondencji.

Jak wysłać przesyłkę?

Oszczędność czasu w trakcie załatwiania codziennych spraw jest jedną z głównych przyczyn dla których coraz więcej osób decyduje się na robienie zakupów w internecie. Istnieje także możliwość zlecania podwykonawstwa wielu usług online.

Serwis KurierNetPlus pozwala bezpośrednio z panelu klienta, przez wypełnienie prostego formularza zrealizować cały proces związany z nadaniem paczki od jej wstępnej wyceny, przez wygenerowanie listu przewozowego, aż po zamówienie odbioru przez kuriera. Przechodząc przez poszczególne etapy zamówienia Klient samodzielnie określa: typ przesyłki i jej gabaryty, oraz selekcjonuje firmę świadczącą usługi pocztowe mająca zając się realizacją konkretnego zlecenia. W ten oto sposób jako Klienci mamy możliwość wyboru najkorzystniejszej dla nas pod względem finansowym i czasowym opcji nadania paczki.

Dostępne formaty przesyłek

Kurierzy zwykle kojarzą się z osobami dostarczającymi pod wskazany adres kilku lub kilkunastokilogramowe, opakowane w pudełka paczki. W zakresie ich możliwości leży także dostarczanie mniejszych i lżejszych przesyłek w formie listów oraz transport całych ogromnych palet towarów zarówno na terenie Polski jak i poza jej granicami.

KurierNetPlus - oferta dla firm i klientów indywidualnych

Zarówno osoby fizyczne jak i Klienci firmowi mogą korzystać z uproszczeń jakie zapewnia strona KurierNetPlus. Dedykowana aplikacja umożliwia łatwą integrację systemów obsługujących sklepy internetowe upraszczając w ten sposób prace osobom zajmującym się sprzedażą w branży e-commerce.

kurier baner

Tańsza wysyłka paczek i przesyłek kurierskich

Niezależnie od tego czy korzystamy z usług KurierNetPlus jako firma, czy osoba fizyczna, jeśli często zlecamy wysyłkę paczek możemy liczyć na specjalne ceny. Już po nadaniu 20 paczek  międzynarodowych możemy skontaktować się z pracownikami serwisu w celu ustalenia cennika indywidualnego. Z kolei wysyłając w ciągu minionych trzech miesięcy minimum 40 przesyłek w każdym miesiącu otrzymuje się dostęp do Cennika Krajowego Premium.

przesyłka kurierska

 

Bezpieczne doręczenie przesyłki aż do 52 krajów

Anglia, Niemcy, kraje Skandynawskie to tylko nieliczne przykłady miejsce do których docierają kurierzy firm współpracujących z KurierNetPlus. Renoma i wieloletnia obecność na runku usług pocztowych takich gigantów jak UPS, GLS, DPD, DHL, czy choćby Poczty Polskiej jest gwarancja terminowości w doręczeniu przesyłki w doskonałym stanie.

Każdy z przewoźników dzięki indywidualnym listom przewozowym gwarantuje możliwość monitorowania przesyłki na wszystkich etapach jej doręczenia bezpośrednio za pomocą serwisu internetowego i telefonicznych centrów obsługi klienta.

Czy przewoźnicy pracują także w soboty?

Dla znakomitej większości klientów tak samo ważne jak bezpieczeństwo nadanej paczki oraz cena usługi kurierskiej jest jej szybkie i sprawne doręczenie. Stąd też wielu zastanawia się nad tym, czy dostawy realizowane są też w soboty. Wątpliwości te zostały również rozwiane w panelu klienta KurierNetPlus, gdzie wybierając odpowiednią opcję istnieje możliwość zaznaczenia soboty jako dnia doręczenia przesyłki.

Należy jednak pamiętać iż z uwagi na fakt, że sobota nie jest dniem roboczym, taka opcja może być związana z koniecznością wniesienia dodatkowej opłaty. Zamiast tracić czas na samodzielne porównywanie ofert największych firm przewozowych warto skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań zebranych w jednym miejscu w ramach działającego 24h na dobę serwisu internetowego.

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

O serwisie

Crd24.pl czyli Twoje źródło informacji

Nowinki ze świata technologii i biznesu

Najwyższa jakość artykułów  na wyciągnięcie ręki

Kontakt

konsument@crd24.pl

Galeria