Pobieranie plików video z serwisu Youtube

Czasami oglądamy coś na YouTube, słuchamy muzyki, uczymy się tam nowych rzeczy. Ale czasami zależy nam na tym, abyśmy mieli dane materiały na naszym telefonie komórkowym i abyśmy nie musieli nieustannie korzystać z transferu danych. Niektórzy mają ich mało, niektórzy nie chcą ich wykorzystywać, innym zależy na tym, aby mieć do nich nieustanny dostęp, nawet w przypadku, gdyby zostały usunięte. 

I wtedy z pomocą przychodzą serwisy internetowe, które umożliwią pobieranie danych materiałów na nasz telefon lub komputer. A jest to całkiem proste. Wystarczy wyszukać taką stronę, która będzie spełniała nasze wymagania względem pobierania danego materiału na nasze urządzenie elektroniczne. Następnie wchodzimy na stronę YouTube, znajdujemy interesujący nas materiał, a następnie kopiujemy jego link i wklejamy w wyszukiwarce na danej stronie, z której będziemy go pobierać. Klikamy „pobierz” i program zmienia go na plik mp3, który możemy odtwarzać wszędzie, gdziekolwiek chcemy. 

Takie pobieranie często jest darmowe, więc nie warto korzystać ze stron, które roszczą sobie do tego jakichkolwiek pieniędzy. Ponadto takie działanie jest w pełni legalne, pod warunkiem, że nie zamierzamy rozpowszechniać danego materiału np. za pieniądze, ponieważ łamiemy wtedy prawa autorskie. Inne strony zaś proponują również ściąganie takich materiałów z innych stron, na których pojawiają się piosenki, filmy i inne tego typu rzeczy. 

Istnieją również strony, które minimalizują pracę nad konwertowaniem na plik mp3. Nie musimy wtedy wyszukiwać danego materiału i kopiować jego linku, ale korzystamy bezpośrednio z ich własnej wyszukiwarki, powiązanej z danym serwisem typu YouTube.

To wielka wygoda, kiedy możemy tak zrobić, ponieważ mamy dostęp do wybranych materiałów ciągle i to zawsze przy sobie – na swoim telefonie, czy w swoim komputerze. Nie musimy zużywać internetu w telefonie, a także mamy możliwość ich odsłuchania w momencie, kiedy dany materiał zostanie usunięty trwale z serwisu YouTube. Jest to bardzo proste, więc każdy poradzi sobie z pobraniem takiego materiału. 

Komentarze (0)

O serwisie

Crd24.pl czyli Twoje źródło informacji

Nowinki ze świata technologii i biznesu

Najwyższa jakość artykułów  na wyciągnięcie ręki

Kontakt

konsument@crd24.pl

Galeria