Plecaki szkolne Herlitz

Nasze dziecko wybiera się do szkoły. Naturalne więc, iż należy przygotować dla niego wyprawkę w postaci książek, zeszytów i przyborów. Jednym z najważniejszych tego typu elementów wyposażenia jest plecak. Warto go poszukać w ofercie firmy Herlitz, która od lat zajmuje się produkcją tego typu ekwipunku.

Jaki plecak dla dziecka wybrać?

Rodzice bardzo często zastanawiają się nad tym, jaki plecak będzie najbardziej nadawał się dla ich pociechy. Przede wszystkim musi być on funkcjonalny, posiadać dużo miejsca na przybory szkolne i książki, ale także na inne rzeczy, takie jak choćby pojemnik na drugie śniadanie. Najczęściej rodzice mają dylematy gdy maluch idzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Potem najczęściej dzieci same decydują o wyborze nowego plecaka. Pod koniec szkoły podstawowej, czy też w liceum jest to już niemal naturalne zjawisko.

Początki firmy Herlitz

Firma Herlitz została założona przez Carla Herlitza, dnia 2 września 1904 roku. Kierował on swoim przedsiębiorstwem przez kolejne 31 lat. W roku 1935 musiał ustąpić ze stanowiska z powodów zdrowotnych. W tym czasie firma nie była zbyt duża, bowiem zatrudniano jedynie sześciu pracowników. Biznes został przejęty przez jego syna Guntera. Po okresie II wojny światowej niemieckie przedsiębiorstwo zaczęło się dynamicznie rozwijać i w latach 70-tych i 80-tych XX wieku stało się w swojej branży jednym z najważniejszych przedsiębiorstw na świecie.

Redakcja poleca: Plecak Herlitz - wyposaz-biuro.pl >> 

Herlitz zajmuje się nie tylko produkcją plecaków, ale także wielu innych artykułów papierniczych i piśmiennych. Główna siedziba firmy, zatrudniającej ponad 1300 pracowników, mieści się w stolicy Niemiec, w Berlinie. Na rynku polskim, Herlitz pojawił się w roku 1992.

Tornistry Herlitz

Produkty firmy Herlitz pojawiły się w Polsce w roku 1992 i od razu zaczęły cieszyć się zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów. Nic dziwnego, bowiem doskonała jakość produktów, różnorodny wybór natychmiast przypadł do gustu dzieciom. Zwłaszcza, że na plecakach (i innych przyborach szkolnych) zaczęły pojawiać się obrazki i nadruki związane z bohaterami popularnych animowanych filmów, które maluchy uwielbiały.

Jak wielki wybór oferuje swoim klientom firma Herlitz, można przekonać się oglądając najnowszą kolekcję tornistrów. Pierwszym z nich jest Motion. Jest on regulowany i wyposażony w ergonomiczny system ergoActive. Dzięki temu będzie on idealnie dostosowany do wzrostu dziecka. Ponadto posiada pas piersiowy, który jest odpinany. Drugim rodzajem jest tornister typu Flexi. Daje on najwyższy komfort noszenia, zaś szelki posiadają dwa rodzaje regulacji. Wyposażony jest on również w przegrody wewnętrzne. Tornistry Midi nadają się z kolei idealnie dla dzieci drobnych i szczupłych. Zrobione są z przepuszczającego powietrze materiału, co gwarantuje olbrzymi komfort użytkownikowi. Tornister Loop jest wyjątkowo lekki, bowiem waży jedynie kilogram. Posiada również regulowane szelki. Z kolei tornister Smart jest bardzo funkcjonalny. Posiada on komorę główną, wraz z przegródką na książki, dwie kieszenie boczne oraz jedną przednią. Ostatnim rodzajem proponowanym obecnie przez firmę Herlitz jest Bliss. Jest to sportowy plecak, który posiada ergonomiczny system Ergo ES. Posiada on dodatkową przednią kieszeń i zamek błyskawiczny.

plecaki Herlitz

Plecaki Herlitz

Oprócz tornistrów, w ofercie firmy Herlitz znajdziemy doskonałej jakości plecaki. Można stwierdzić to przeglądając ofertę serii be.bag. Pierwszym modelem na jaki warto zwrócić uwagę jest plecak szkolny be.bag AIRGO. Korpus plecaka jest wykonany ze sztywnego materiału, dzięki czemu książki i zeszyty nie ulegną łatwo zniszczeniu. Ponadto jego kolejną cechą charakterystyczną jest to, że jest on wyjątkowo lekki. Waży jedynie kilogram. Plecak ten posiada ponadto dwie komory zamykane na zamek błyskawiczny, ergonomicznie ukształtowane plecy, a także regulację szelek. Znajdziemy w nim także dwie kieszenie boczne i nóżki stabilizujące.

Kolejnym z plecaków serii be.bag jest model Cube. Będzie on się nadawał zdecydowanie dla nieco starszych uczniów lub nastolatków. Cechuje go przede wszystkim wzmacniana podstawa, a także bardzo wygodne szelki. Plecak posiada ponadto zewnętrzną kieszeń wraz z organizerem. Model Cube ma także ergonomicznie ukształtowane plecy oraz nóżki stabilizujące. Na każdym jego boku znajdują się elementy odblaskowe. Na jego środek składa się jedna duża komora wraz z dwoma przegrodami.

Następnym plecakiem jaki w serii be.bag oferuje swoim klientom firma Herlitz jest model Beat. Posiada on ergonomicznie ukształtowane plecy, pas piersiowy (pozwalający odciążyć kręgosłup oraz barki) oraz odpinany pas biodrowy (odciążający odcinek lędźwiowy kręgosłupa). Komora główna plecaka jest zamykana na zamek błyskawiczny, dwukierunkowy. W środku znajdują się specjalne przegrody organizacyjne. Ponadto plecak Beat ma także komorę przednią, która zawiera organizer oraz kieszonki na przybory. Produkt wyposażony jest również w kieszenie boczne.

Oprócz tego w serii be.bag możemy znaleźć również Messenger. Jest on dostępny w kilku kolorach, posiada specjalne, wzmacniane przegrody, dzięki którym rzeczy włożone do torby nie będą się po niej przemieszczać, ani w niej niszczyć. Ponadto posiada również dodatkową kieszeń wewnętrzną. Produkt ten bez wątpienia idealnie spełni wymagania nastolatków.

Komentarze (0)

O serwisie

Crd24.pl czyli Twoje źródło informacji

Nowinki ze świata technologii i biznesu

Najwyższa jakość artykułów  na wyciągnięcie ręki

Kontakt

konsument@crd24.pl

Galeria