Kontroluj swoją przesyłkę za pomocą nadajnika GPS

Współcześnie coraz więcej osób decyduje się na przeprowadzkę do innego miasta lub nawet poza granice Polski. Dzięki rozwojowi transportu można bowiem w szybkim czasie przemierzyć wiele kilometrów, a internetowe komunikatory ułatwiają kontakt z mieszkającymi w kraju przyjaciółmi i rodziną.

Aby dostarczyć bliskim osobom prezenty lub potrzebne przedmioty, wielu ludzi korzysta z możliwości nadawania przesyłek krajowych lub zagranicznych. To najprostszy sposób przekazywania rzeczy, niewymagający spotkania z adresatem.

Wiadomo jednak, że paczka z wartościową zawartością może zaginąć bądź zostać skradziona. Jak się przed tym uchronić? Dobrym pomysłem jest monitoring GPS przesyłek pocztowych i kurierskich, o którym dowiesz się więcej z tego tekstu.

IKOL Mondo zabezpieczy Twoją paczkę

Jeżeli zależy Ci na tym, by wiedzieć, gdzie w danej chwili znajduje się Twoja paczka – warto, byś pomyślał o zakupie lokalizatora GPS do śledzenia przesyłek IKOL Mondo. To niewielkie narzędzie umożliwi Ci sprawdzanie jej lokalizacji w czasie rzeczywistym. Będziesz też mógł przejrzeć historię podróży i prześledzić trasę, którą pokonała Twoja przesyłka.

Co istotne, IKOL Mondo został wyposażony w baterię o żywotności wynoszącej aż 3 lata. Możesz być więc pewien, że nie rozładuje się on szybko, a po odzyskaniu nada się do wielokrotnego użytku. Wystarczy, że osoba, której przesyłasz paczkę, odeśle moduł z powrotem.

Od teraz zyskasz kontrolę i nie będziesz już niepokoić się o to, czy przesyłka dotrze do adresata. Jeśli zaś dowiesz się że paczka zaginęła – informacje, które dostarczy Ci IKOL Mondo, pomogą ją szybko odnaleźć.

Ten sposób monitoringu przesyłki jest szczególnie chętnie wybierany wtedy, gdy w środku znajdują się cenne przedmioty. Nieważne, czy chodzi o rzeczy, które drogo kosztują, czy po prostu o ich wartość sentymentalną – przenośny lokalizator GPS do przesyłek to zawsze dobra decyzja.

Sprawdzanie lokalizacji przesyłki

Zastanawiasz się, gdzie znajduje się mapa, która umożliwi Ci śledzenie przesyłki? Możesz korzystać z niej na stronie system.ikol.pl lub poprzez aplikację mobilną IKOL Tracker.

Niezależnie od opcji, którą wybierzesz, aby rozpocząć monitoring, musisz jedynie:

  • zalogować się na swoje konto,
  • dodać nowy lokalizator.

Gotowe. Teraz wystarczy tylko umieścić moduł w pakunku, który wysyłasz. Od tego momentu w każdej chwili będziesz mógł sięgnąć po smartfon i zobaczyć, gdzie obecnie znajduje się Twoja paczka. Prawda, że to wygodne?

Monitoring przesyłek i wiele więcej

IKOL Mondo, dzięki swej mobilności i wyjątkowo wytrzymałej baterii, jest niezwykle wielofunkcyjny. Może służyć nie tylko do lokalizowania przesyłek, ale też do zabezpieczenia bagażu, pojazdów, a nawet maszyn rolniczych i budowlanych. Sprawdzi się on także podczas przeprowadzki – można nim monitorować np. kontener z rzeczami przewożonymi do nowego mieszkania.

Jak widzisz, możliwości wykorzystania tego praktycznego nadajnika jest sporo, wiele z nich zależy wyłącznie od Ciebie i Twojej wyobraźni.

Wybierając przenośny lokalizator GPS IKOL Mondo zyskasz spokój, bezpieczeństwo, komfort i wiele więcej. To moduł, który posłuży Ci przez lata. Z nim możesz mieć pewność, że żadna sytuacja Cię nie zaskoczy.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

O serwisie

Crd24.pl czyli Twoje źródło informacji

Nowinki ze świata technologii i biznesu

Najwyższa jakość artykułów  na wyciągnięcie ręki

Kontakt

konsument@crd24.pl

Galeria