Pożyczka na święta

Polskie święta to wyjątkowy czas. Moment, kiedy mamy okazję spotkać się w gronie rodzinnym, wspólnie odpocząć i nacieszyć się swoją obecnością. Polskie święta wiążą się także z tradycyjną dla nas gościnnością, która - nie ma co ukrywać - pochłania często niemałe środki. Co jeśli w tym roku finanse wyglądają jednak nieco gorzej? Co jeśli większy przypływ gotówki planowany jest dopiero na początek roku? 

Nie bój się - pożycz

Szybkie pożyczki wielu osobom kojarzą się nadal z krótkoterminowymi pożyczkami na bardzo wysoki procent. Nic bardziej mylnego. Dzisiaj pożyczkę przez internet można wziąć na bardzo różne kwoty i na różny okres kredytowania (zależny przede wszystkim od zdolności kredytowej osoby starającej się o pożyczkę). Oprocentowanie szybkich pożyczek jest obecnie bardzo korzystne, a w przypadku pierwszej pożyczki firmy bardzo często proponują "pożyczkę za darmo", bez odsetek. Tego typu rozwiązania są niezwykle korzystne i pozwalają w dość szybki sposób zniwelować luki w domowym budżecie.

Czego potrzebujesz?

Szybkie pożyczki online nie wymagają zaświadczeń z pracy, potwierdzenia dochodów, szczegółowych oświadczeń. Wystarczy wypełnić prosty druk i zgłosić go przez internet. Potrzebny będzie oczywiście dowód osobisty, poza tym jednak żadnych dodatkowych dokumentów nie potrzeba. Proces weryfikujący zdolność do udzielenia pożyczki trwa od kilku do kilkunastu minut. Potem już tylko dane konta i umowa kredytowa, która przychodzi mailowo lub pocztą. A pieniądze w ciągu 15 minut pojawiają się na koncie. Ważne jest także to, że w dochodach wykazywanych przy staraniu się o szybką pożyczkę online można uwzględnić emeryturę, rentę, stypendium, umowę zlecenie, czyli wszystko to, co w normalnym procesie nie wlicza się do dochodów. 

Z rozwagą

Szybkie pożyczki online to idealne rozwiązanie, jeśli z różnych przyczyn chwilowo tracimy płynność finansową lub potrzebujemy dodatkowych środków. Niezależnie od tego, czy chcemy je wykorzystać na zorganizowanie świąt, kupienie prezentów pod choinkę, remont kuchni czy świąteczny wypad z rodzina w góry, warto zawsze liczyć siły na zamiary. Przed podjęciem decyzji o podwyżce warto zastanowić się, jaką kwotę jesteśmy w stanie spłacić bez problemu. I na taką właśnie kwotę powinna opiewać pożyczka. Szybkie pożyczki otwierają drogę do poprawy sytuacji finansowej wielu osobom, które w banku o takie wsparcie finansowe nie mogłyby się starać. Trzeba jednak pamiętać, że osobą, która ponosi odpowiedzialność za spłatę rat pożyczki jest pożyczkobiorca. 

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

O serwisie

Crd24.pl czyli Twoje źródło informacji

Nowinki ze świata technologii i biznesu

Najwyższa jakość artykułów  na wyciągnięcie ręki

Kontakt

konsument@crd24.pl

Galeria