Kantor internetowy Fritz Exchange

Mimo zawirowań, jakie miały miejsce w ostatnich latach, kredyty udzielane w obcych walutach dalej są popularne. Niestety nad kredytami udzielanymi we frankach szwajcarskich zawisły ciemne chmury i osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny właśnie w tej walucie szukają rozwiązań pozwalających na poczynienie chociaż minimalnych oszczędności. Czy jest to możliwe?

Spłacasz kredyt w obcej walucie – skorzystaj z kantoru internetowego

Rozwiązaniem dla osób, które zaciągnęły kredyty w obcych walutach, szczególnie we frankach szwajcarskich, może być korzystanie z usług kantoru działającego online. Przykładem może być tutaj internetowy kantor Fritz Exchange, należący do grupy finansowej Fritz Exchange, która udostępnia swoim klientom również możliwość korzystania z urządzeń wymiany walut takich jak automatyczny kantor.

Dlaczego to jest najlepsze rozwiązanie? Przede wszystkim dlatego, że kantory internetowe mają o wiele niższe spready niż kantory działające stacjonarnie czy nawet banki, które obsługują kredyt. Dzięki temu osoba wymieniająca duże kwoty może zaoszczędzić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych na jednej transakcji. A to z kolei w skali roku, przy regularnych transakcjach daje oszczędności rzędu kilku tysięcy złotych. Jest to bardzo ważne dla osób spłacających kredyty. Co istotne, przy częstych i dużych transakcjach można liczyć na możliwość negocjacji wysokości spreadu, co pozwala na poczynienie jeszcze większych oszczędności.

Co jeszcze daje korzystanie z kantorów internetowych?

Korzystanie z kantorów internetowych to nie tylko oszczędność pieniędzy. Dzięki temu, że w celu dokonania pieniędzy nie musimy wychodzić z domu możemy zaoszczędzić również sporo czasu. Jeżeli konta do obsługi wymiany waluty klient ma w bankach obsługujących szybkie przelewy, proces wymiany waluty może być zakończony już w 15 minut od wykonania polecenia przewalutowania pieniędzy.

Dodatkowo w kantorach internetowych można często skorzystać z możliwości wymiany walut, które są mniej popularne i rzadziej dostępne w kantorach stacjonarnych, co przydaje się np. osobom podróżującym do krajów azjatyckich.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

O serwisie

Crd24.pl czyli Twoje źródło informacji

Nowinki ze świata technologii i biznesu

Najwyższa jakość artykułów  na wyciągnięcie ręki

Kontakt

konsument@crd24.pl

Galeria