Nowoczesna księgowość on-line

Codziennie korzystamy z nowych urządzeń, inteligentnych systemów i ułatwiających życie aplikacji. Również księgowość nieustannie się zmienia, zarówno w sensie nowych przepisów, jak i narzędzi, które w prosty sposób umożliwiają przedsiębiorcom poruszanie się w tej materii. Poznaj księgowość on-line i przejmij pełną kontrolę nad swoją firmą!

Rozwiązanie idealne dla Ciebie

Nowoczesna księgowość on-line już dziś ma wielu zwolenników, a przewiduje się, że będzie ich coraz więcej. Szczególnie młode pokolenie, które od dziecka ma do czynienia z telefonem komórkowym i komputerem, jest skłonne do korzystania z wszelkich nowinek technicznych. Programy te kierowane są jednak do wszystkich, a ich podstawową zaletą jest prosta obsługa.

 

Wygoda, bezpieczeństwo i nowoczesna technika w jednym

Warto mieć do dyspozycji inteligentny, kompletny program do zarządzania firmą on-line, z fakturowaniem, obsługą magazynu i zamówień. Dzięki niemu bezproblemowo wprowadzisz koszty, poprowadzisz księgę przychodów i rozchodów oraz sprawy pracownicze, a ponadto wyślesz obowiązkowy od stycznie 2018 roku JPK.

Aplikacje dają możliwość pracy z każdego miejsca na świecie, wystarczy podłączyć się do Internetu. Wszystko, czego potrzebujesz znajduje się w tzw. „chmurze” – cloud. Do dokumentów masz dostęp 24 godziny na dobę bez przerwy, przez cały rok i są one zabezpieczane jest loginem oraz hasłem. Twoje dane są w pełni szyfrowane i zwykle ubezpieczone na kwotę kilkunastu tysięcy dolarów.

 

Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów

Doskonały program do kpir powinien Ci umożliwić księgowanie – KPiR i prowadzenie rejestru VAT, generowanie deklaracji podatkowych (VAT7, VAT7K, VAT7D, VAT UE), prowadzenie rejestru pojazdów (dodawanie ewidencji oraz księgowanie), sporządzenie podsumowania rocznego KPiR i rejestrów VAT, prowadzenie rejestru urzędów, księgowanie amortyzacji, prowadzenie rejestru środków trwałych, wydruk stanu na dany dzień, generowanie wydruków KpiR oraz rejestrów VAT, prowadzenie rejestru wyposażenia, wydruk stanu na dany dzień, generowanie zestawień przychodów i kosztów do Excela, księgowanie półautomatyczne z faktur sprzedaży i zakupów, z automatycznym podpowiadaniem prawidłowego księgowania, pobieranie wszelkich dokumentów do wersji PDF lub możliwość wydruku), czy korzystanie z kalendarza podatkowego.

 

Zalety księgowości on-line

Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na wybór nowoczesnej aplikacji do księgowości. Wskazują na takie jej pozytywne cechy jak łatwość obsługi, funkcjonalność, przystępną cenę i niezawodność. Ważną sprawą tutaj jest także brak konieczności pilnego śledzenia zmian w prawie podatkowym – za to odpowiedzialni są profesjonaliści. Oprócz korzyści finansowych, wynikających z redukcji kosztów, przedsiębiorca ma także poczucie dogłębnej, osobistej kontroli własnej firmy. Księgowość on-line intensywnie się rozwija, system mogą obecnie współpracować ze sklepami internetowymi, serwisami aukcyjnymi(np. Allegro), bankami, różnymi ewidencjami. Te zdobycze techniki są także dla Ciebie, wypróbuj je!

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

O serwisie

Crd24.pl czyli Twoje źródło informacji

Nowinki ze świata technologii i biznesu

Najwyższa jakość artykułów  na wyciągnięcie ręki

Kontakt

konsument@crd24.pl

Galeria