Który telefon jest najpiękniejszy na świecie i dlaczego jest to iPhone 8?

Spór o to, czy lepsze są telefony z systemem Android, czy iPhony operujące na systemie iOS, trwa od lat. I chociaż telefony firmy Apple mogą się poszczycić wspaniałymi walorami technicznymi, fani innych marek także znajdą mocne argumenty. Jest jednak jedna dziedzina, w której iPhony bezsprzecznie, niezawodnie, od zawsze i pewnie na zawsze wygrywają ze wszystkimi innymi – a mianowicie dizajn. Wypuszczony kilka miesięcy temu iPhone 8 jest tego doskonałym przykładem.

Wygląd ma znaczenie

Nie każdy z nas interesuje się nowinkami technicznymi i nie każdego z nas informacja o parametrach nowego procesora przyprawia o szybsze bicie serca. Czym więc się kierujemy przy wyborze nowego sprzętu elektronicznego, jeśli nie parametrami technicznymi? Otóż, bez względu na to, czy chcemy się do tego przyznać, czy nie – kierujemy się wyglądem. Oczywiście, nie zawsze jest to najbezpieczniejsza metoda kupowania drogich sprzętów, tym bardziej więc warto docenić firmy, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, wypuszczając na rynek sprzęty technicznie świetne, a jednocześnie piękne. Takiego rodzaju sprzętem jest bezsprzecznie iPhone 8.

Klasyka czy rewolucja?

iPhone 8, podobnie jak wszystkie inne modele iPhonów, ma dobrze znaną, popularną konstrukcję. Ale to właśnie ta klasyczna, lekka i opływowa  bryła sprawia, że iPhony są najlepiej rozpoznawalnymi telefonami na świecie. Mimo to iPhone 8 nie jest pod względem dizajnu zwykłą kopią poprzednich modeli.  Przeciwnie, w odróżnieniu od aluminiowego iPhone’a 7,  jest to prawdziwe szklane dzieło sztuki. Pokryty szkłem z przodu i z tyłu, iPhone 8 sprawia wrażenie przedmiotu niezwykle eleganckiego, a przy tym kruchego. Na szczęście firma Apple zadbała o to, żeby telefon nie tłukł się, kiedy przypadkiem go wypuścimy z rąk.

Złoto, srebro, gwiazdy

iPhone 8 dostępny jest w trzech kolorach: złotym, srebrnym i w kolorze gwiezdnej szarości. Kolor złoty ma bardzo subtelny, różowawy odcień. Można umieścić go gdzieś pomiędzy różowym i złotym modelem iPhone’a 7. Szklany tył jest niemal kremowy w porównaniu z ciemniejszymi akcentami różowo-złotego paska aluminium znajdującego się po bokach urządzenia. Także model srebrny w swej kolorystyce odbiega nieco od zeszłorocznego srebrnego modelu. Natomiast model w kolorze gwiezdnej szarości to zupełne novum w kolorystycznej gamie iPhonów - jest to ciemny, szarografitowy kolor, z którego w odpowiednim świetle wydobywają się akcenty granatowe.  Wszystkie wersje kolorystyczne są niezwykle efektowne i choć kolor złoty prawdopodobnie powstał z myślą o paniach, a szary – z myślą o panach, każdy z nich będzie doskonale wyglądał w każdej ręce, niezależnie od płci.

Czy ktoś jeszcze nie wie, co kupić ukochanej osobie na święta?

Produkty marki Apple znajdziesz w sklepie internetowym iSpot - ispot.pl

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

O serwisie

Crd24.pl czyli Twoje źródło informacji

Nowinki ze świata technologii i biznesu

Najwyższa jakość artykułów  na wyciągnięcie ręki

Kontakt

konsument@crd24.pl

Galeria